Paragraphs grid (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: default
el: προεπιλογή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Class
el: Κλάση

en: Grid
el: Πλέγμα

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
el: Εμφάνιση των αναφερόμενων οντοτήτων που απεικονίζονται από την entity_view().

en: Add view mode
el: Προσθήκη τρόπου προβολής
