Paragraphs grid (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: default
lt: įprasta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Class
lt: Klasė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
