Paragraphs grid (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: default
cs: výchozí

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Class
cs: Třída

en: Grid
cs: Mřížka

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: View mode
cs: Režim zobrazení
