Paragraphs grid (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: default
ps: تلواله

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Grid
ps: ځاليز

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Add view mode
ps: ليد موډ زیاتول
