Paragraphs grid (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
