Paragraphs grid (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: default
da: standard

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Class
da: Klasse

en: Grid
da: Gitter

en: Classes
da: Klasser

en: Properties
da: Egenskaber

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
da: Vis de refererede entities renderet af entity_view().

en: Add view mode
da: Tilføje view mode
