Paragraphs grid (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: default
hu: alapértelmezés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Class
hu: Osztály

en: Grid
hu: Rács

en: Classes
hu: Osztályok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: Add view mode
hu: Nézetmód hozzáadása
