Paragraphs grid (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: default
ca: predeterminat

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Class
ca: Classe

en: Grid
ca: Graella

en: Properties
ca: Propietats

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().

en: Add view mode
ca: Afegeix un mode de visualització
