Paragraphs grid (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: default
et: vaikimisi

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Class
et: Klass

en: Grid
et: Ruudustik

en: Classes
et: Klassid

en: Properties
et: Omadused

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: Add view mode
et: Lisa kuvarežiim
