Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Float
am: ፍሎት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
