Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Configure
ca: Configura

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Float
ca: Coma flotant

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Each style must have a unique label.
ca: Cada estil ha de tenir una etiqueta única.
