Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Configure
et: Seadistus

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Each style must have a unique label.
et: Igal stiilil peab olema unikaalne silt.
