Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Subtitle
af: Subtitel
