Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
