Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Subtitle
cy: Is-deitl
