Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
