Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Float
hr: Realni broj

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
