Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Default language
nn: Standard språk

en: Float
nn: Flyttal

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
