Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
