Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Mobile
sk: Mobil

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Machine Name
sk: Strojový názov
