Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Float
ur: کسری عدد
