Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
