Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Article
fi: Artikkeli

en: Image
fi: Kuva

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Gallery
fi: Galleria

en: Columns
fi: Palstat

en: Embed
fi: Upota

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.
