Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Image
kk: Сурет

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Twitter
kk: Твиттер
