Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
