Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Article
sr: Чланак

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.
