Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Image
az: Şəkil

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Columns
az: Sütunlar

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Form mode
az: Forma rejimi
