Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: Article
cs: Článek

en: Image
cs: Obrázek

en: View
cs: Zobrazit

en: Columns
cs: Sloupce

en: Embed
cs: Vložit

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.
