Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Image
hr: Slika

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.
