Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
