Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Article
mr: लेख

en: Image
mr: छायाचित्र

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
