Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Image
sk: Obrázok

en: View
sk: Zobraziť

en: Gallery
sk: Galéria

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Embed
sk: Vložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.
