Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Image
eo: Bildo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
