Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Image
hy: Նկար

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
