Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Image
ps: انځور

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Columns
ps: ستنې

en: Embed
ps: نصبول

en: Bundle
ps: بنډل
