Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Image
ast: Imaxe

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Table
ast: Tabla
