Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Image
cy: Delwedd

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: Table
cy: Tabl
