Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Article
ku: وتار

en: Image
ku: وێنە

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Table
ku: خشتە

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
