Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: Table
ne: तालिका

en: Bundle
ne: पोका
