Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Article
nn: Artikkel

en: Image
nn: Bilete

en: View
nn: Sjå på

en: Table
nn: Tabell

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
