Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
