Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Table
bn: টেবিল
