Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Article
jv: Artikel

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Table
jv: Tabel

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
