Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Table
ka: ცხრილი
