Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
