Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Article
ro: Articol

en: Image
ro: Imagine

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afișează

en: Table
ro: Tabel

en: Columns
ro: Coloane

en: Embed
ro: Încorporat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ro: Folosiți <em>articole</em> pentru conținut dependent de timp, cum ar fi știri, comunicate de presă sau articole de blog.

en: Button label
ro: Eticheta butonului
