Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Article
sl: Članek

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Table
sl: Tabela
