Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Image
ta: படம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: View
ta: பார்

en: Text
ta: உரை

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Form mode
ta: படிவம் முறை
