Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Article
lt: Straipsnis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Table
lt: Lentelė

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.
