Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Table
bs: Tabela
